Kategorie

CZAS REALIZACJI

Wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 24h od daty złożenia zamówienia (przy wyborze przesyłki pobraniowej) lub od daty zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie (zwykły przelew).

KOSZT DOSTAWY

Przesyłka Kurier48 – 15zł

Przesyłka Kurier48 pobranie – 18zł

Darmowa przesyłka dla zamówień na kwotę powyżej 500zł.

WYMIANA, ZWROT

Masz prawo do wymiany lub zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. Zwracamy pełną kwotę zamówienia (koszt produktów + koszt przesyłki). Zastrzegamy, zgodnie z regulaminem, że przesyłkę zwrotną klient nadaje na własny koszt. Do zwracanej przesyłki prosimy dołączyć wypełniony Formularz Wymiany/Zwrotu dostępny do pobrania TUTAJ.

GWARANCJA

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep są fabrycznie nowe i podlegają 24-miesięcznej gwarancji producenta. W przypadku wystąpienia wady produktu w okresie objętym gwarancją, klient przesyła do nas produkt wraz z dołączonym dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz wypełnionym Formularzem Gwarancyjnym dostępnym do pobrania TUTAJ. Zastrzegamy zgodnie z regulaminem, że koszt przesyłki reklamowanego produktu do sklepu ponosi kupujący.


Wysyłka

RODZAJE WYSYŁKI
 
Odbiór osobisty - zakupy możesz odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie na ul. Trakt Brzeski 58B. Koszt - 0zł.
 
Kurier48 - jeśli za towar zapłaciłeś przelewem, paczkę wyślemy na wskazany przez Ciebie adres. Koszt - 15zł.
 
Kurier48 pobranie - jeśli za towar chcesz zapłacić przy odbiorze, paczkę wyślemy pobraniem i zapłacisz za niego w momencie odbioru paczki. Koszt - 18zł.


DARMOWA PRZESYŁKA OD 500zł.
 
 
 
 
ŚLEDZENIE PRZESYŁKI
Po nadaniu przez nas paczki, wyślemy Ci numer identyfikacyjny paczki, dzięki któremu będziesz mógł na stronie Poczty Polskiej śledzić, gdzie obecnie znajduje się Twoja przesyłka. Ponadto Poczta Polska o terminie doręczenia przesyłki poinformuje Cię sms-em.