Kategorie

CZAS REALIZACJI

Wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 24h od daty złożenia zamówienia (przy wyborze przesyłki pobraniowej) lub od daty zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie (zwykły przelew).

KOSZT DOSTAWY

Przesyłka Kurier48 – 15zł

Przesyłka Kurier48 pobranie – 18zł

Darmowa przesyłka dla zamówień na kwotę powyżej 500zł.

WYMIANA, ZWROT

Masz prawo do wymiany lub zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. Zwracamy pełną kwotę zamówienia (koszt produktów + koszt przesyłki). Zastrzegamy, zgodnie z regulaminem, że przesyłkę zwrotną klient nadaje na własny koszt. Do zwracanej przesyłki prosimy dołączyć wypełniony Formularz Wymiany/Zwrotu dostępny do pobrania TUTAJ.

GWARANCJA

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep są fabrycznie nowe i podlegają 24-miesięcznej gwarancji producenta. W przypadku wystąpienia wady produktu w okresie objętym gwarancją, klient przesyła do nas produkt wraz z dołączonym dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz wypełnionym Formularzem Gwarancyjnym dostępnym do pobrania TUTAJ. Zastrzegamy zgodnie z regulaminem, że koszt przesyłki reklamowanego produktu do sklepu ponosi kupujący.


Wymiany, zwroty, reklamacje

WYMIANA

Jeśli zakupiony produkt nie pasuje na klienta, w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki można wymienić go na inny rozmiar, o ile obecnie taki posiadamy. Do wymiany może dojść tylko jeśli produkt nie nosi śladów użytkowania, posiada wszystkie oryginalne metki, zapakowany jest w oryginalne opakowanie oraz do paczki dołączone są dowód zakupu (paragon lub faktura VAT) i wypełniony Formularz Wymiany/Zwrotu. Procedura wygląda następująco:

1. Pobranie STĄD Formularza Wymiany/Zwrotu i wypełnienie go.

2. Dołączenie wypełnionego Formularza Wymiany/Zwrotu wraz z dowodem zakupu do paczki.

3. Nadanie paczki na adres:
Nice Sport s.c.
Trakt Brzeski 58B
05-077 Warszawa-Wesoła

4. Po otrzymaniu paczki, wysyłamy do Państwa wymieniany produkt.

 

ZWROT

Jeśli z jakichś powodów produkt zakupiony w naszym sklepie nie spełnia Państwa wymagań, można w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki bez podania przyczyny zwrócić towar. Do zwrotu może dojść tylko jeśli produkt nie nosi śladów użytkowania, posiada wszystkie oryginalne metki, zapakowany jest w oryginalne opakowanie oraz do paczki dołączone są dowód zakupu (paragon lub faktura VAT) i wypełniony Formularz Wymiany/Zwrotu. Procedura wygląda następująco:

1. Pobranie STĄD Formularza Wymiany/Zwrotu i wypełnienie go.

2. Dołączenie wypełnionego Formularza Wymiany/Zwrotu wraz z dowodem zakupu do paczki.

3. Nadanie paczki na adres:
Nice Sport s.c.
Trakt Brzeski 58B
05-077 Warszawa-Wesoła

Nie akceptujemy paczek pobraniowych!

4. Po otrzymaniu paczki w ciągu 14 dni zwracamy pieniądze (kwota zamówienia + koszt przesyłki - odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w naszym sklepie) na konto wskazane w Formularzu Wymiany/Zwrotu.GWARANCJA

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są fabrycznie nowe i podlegają 24-miesięcznej gwarancji producenta. Każda reklamacja realizowana jest przez nasz sklep. W przypadku wystąpienia wady produktu w okresie objętym gwarancją klient przesyła do nas produkt wraz z dołączonym dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz wypełnionym Formularzem Gwarancyjnym dostępnym do pobrania TUTAJ. Zastrzegamy zgodnie z regulaminem, że koszt przesyłki reklamowanego produktu do sklepu ponosi kupujący.