Kategorie

CZAS REALIZACJI

Wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 24h od daty złożenia zamówienia (przy wyborze przesyłki pobraniowej) lub od daty zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie (zwykły przelew).

KOSZT DOSTAWY

Przesyłka Kurier48 – 15zł

Przesyłka Kurier48 pobranie – 18zł

Darmowa przesyłka dla zamówień na kwotę powyżej 500zł.

WYMIANA, ZWROT

Masz prawo do wymiany lub zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. Zwracamy pełną kwotę zamówienia (koszt produktów + koszt przesyłki). Zastrzegamy, zgodnie z regulaminem, że przesyłkę zwrotną klient nadaje na własny koszt. Do zwracanej przesyłki prosimy dołączyć wypełniony Formularz Wymiany/Zwrotu dostępny do pobrania TUTAJ.

GWARANCJA

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep są fabrycznie nowe i podlegają 24-miesięcznej gwarancji producenta. W przypadku wystąpienia wady produktu w okresie objętym gwarancją, klient przesyła do nas produkt wraz z dołączonym dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz wypełnionym Formularzem Gwarancyjnym dostępnym do pobrania TUTAJ. Zastrzegamy zgodnie z regulaminem, że koszt przesyłki reklamowanego produktu do sklepu ponosi kupujący.


Płatności

Robiąc zakupy w naszym sklepie mają Państwo do wyboru kilka sposobów zapłaty za zakupiony towar. Poniżej krótki opis każdej z nich.
 
Płatność przy odbiorze osobistym - jeśli produkt chcesz odebrać osobiście w naszym sklepie stacjonarnym na ul. Trakt Brzeski 58B w Warszawie, możesz za niego zapłacić gotówką lub kartą płatniczą.
 
Przedpłata na konto - jeśli produkt ma zostać wysłany pocztą, możesz za niego zapłacić od razu przelewem bankowym. Dane do przelewu otrzymasz od razu po potwierdzeniu transakcji, lub na stronie Kontakt.
 
Płatność przy odbiorze - produkt może zostać wysłany paczką pobraniową, zapłacisz za niego wtedy przy odbiorze w domu lub urzędzie pocztowym.