Kategorie

CZAS REALIZACJI

Wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 24h od daty złożenia zamówienia (przy wyborze przesyłki pobraniowej) lub od daty zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie (zwykły przelew).

KOSZT DOSTAWY

Przesyłka Kurier48 – 15zł

Przesyłka Kurier48 pobranie – 18zł

Darmowa przesyłka dla zamówień na kwotę powyżej 500zł.

WYMIANA, ZWROT

Masz prawo do wymiany lub zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. Zwracamy pełną kwotę zamówienia (koszt produktów + koszt przesyłki). Zastrzegamy, zgodnie z regulaminem, że przesyłkę zwrotną klient nadaje na własny koszt. Do zwracanej przesyłki prosimy dołączyć wypełniony Formularz Wymiany/Zwrotu dostępny do pobrania TUTAJ.

GWARANCJA

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep są fabrycznie nowe i podlegają 24-miesięcznej gwarancji producenta. W przypadku wystąpienia wady produktu w okresie objętym gwarancją, klient przesyła do nas produkt wraz z dołączonym dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz wypełnionym Formularzem Gwarancyjnym dostępnym do pobrania TUTAJ. Zastrzegamy zgodnie z regulaminem, że koszt przesyłki reklamowanego produktu do sklepu ponosi kupujący.


O nas

Witamy na stronie sklepu turystyczno-sportowego Nice Sport. Znajdziesz u nas odzież i obuwie turystyczne i sportowe. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi markami, by zapewnić naszym klientom produkty najwyższej jakości. Dzięki najnowocześniejszym i najbardziej użytecznym technologiom będziesz mógł cieszyć się każdą chwilą spędzoną na świeżym powietrzu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.Dlaczego my?

1. Sprzedajemy tylko i wyłącznie oryginalne produkty najlepszych światowych marek. Znajdziesz u nas m.in. The North Face, Salomon,Helly Hansen, Merrell, Under Armour, New Balance, Audimas. Kupując u nas masz 100% gwarancję oryginalności i jakośći.

2. Nasi klienci po dokonaniu zakupów są objęci pełną opieką posprzedażną. Oznacza to, że jako sprzedawca detaliczny w okresie rękojmii obsługujemy wszystkie reklamacje konsumenckie. Kupując u nas nie musisz martwić się, gdy coś się stanie z zakupionym produktem.

3. Nasi klienci cenią sobie możliwość uzyskania naszej porady w doborze produktu odpowiedniego dla siebie. Być może dopiero zaczynasz przygodę z turystyką lub sportem. Nie musisz wiedzieć wszystkiego na ten temat. Dlatego pozostajemy do Państwa dyspozycji zarówno w kontakcie telefonicznym, jak i mailowym.

4. Gwarantujemy zadowolenie i pełną satysfakcję z dokonanych zakupów. Doskonale wiemy jak ważne jest idealne dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb, dlatego gwarantujemy naszym klientom prawo do wymiany lub zwrotu zakupionych produktów.

5. Sprzedajemy towar, który fizycznie mamy na sklepie, dzięki czemu możemy maksymalnie skócić czas realizacji zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach zastrzegamy sobie maksymalny termin 48h, jednak w zdecydowanej większości przypadków jest to 24h.

6. Jesteśmy wiarygodni dla naszych klientów, gdyż prowadzimy również sklep stacjonarny zlokalizowany w Warszawie-Wesołej przy ul. Trakt Brzeski 58B. Wszystkie oferowane produkty posiadamy fizycznie na naszym sklepie. Dodatkowo jeśli mieszkasz w okolicy, zamówienie możesz odebrać osobiście nie płacąc za przesyłkę.