Kategorie

CZAS REALIZACJI

Wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 24h od daty złożenia zamówienia (przy wyborze przesyłki pobraniowej) lub od daty zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie (zwykły przelew).

KOSZT DOSTAWY

Przesyłka Kurier48 – 15zł

Przesyłka Kurier48 pobranie – 18zł

Darmowa przesyłka dla zamówień na kwotę powyżej 500zł.

WYMIANA, ZWROT

Masz prawo do wymiany lub zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. Zwracamy pełną kwotę zamówienia (koszt produktów + koszt przesyłki). Zastrzegamy, zgodnie z regulaminem, że przesyłkę zwrotną klient nadaje na własny koszt. Do zwracanej przesyłki prosimy dołączyć wypełniony Formularz Wymiany/Zwrotu dostępny do pobrania TUTAJ.

GWARANCJA

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep są fabrycznie nowe i podlegają 24-miesięcznej gwarancji producenta. W przypadku wystąpienia wady produktu w okresie objętym gwarancją, klient przesyła do nas produkt wraz z dołączonym dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz wypełnionym Formularzem Gwarancyjnym dostępnym do pobrania TUTAJ. Zastrzegamy zgodnie z regulaminem, że koszt przesyłki reklamowanego produktu do sklepu ponosi kupujący.


SHEPA BOKSERKI KĄPIELOWE 407

Dostępność:
Jest
 (1 szt.)
  • rozmiar
szt.
59,00 zł
Seria ta zachowuje bardzo tradycyjny krój szortów kąpielowych męskich. Dłuższe nogawki stają się gwarancją komfortu oraz pełnej swobody - nawet w trakcie intensywnych treningów pływackich czy też wodnych szaleństw na plaży. Modele zostały wykonane ze starannie wyselekcjonowanego materiału, który wykazuje dużą odporność na oddziaływanie chloru. Dzięki temu kąpielówki przez długi czas zachowują swoją elastyczność oraz urzekają intensywnością koloru. Wykorzystany materiał cechuje się także doskonałym dopasowaniem do ciała.