Kategorie

CZAS REALIZACJI

Wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 24h od daty złożenia zamówienia (przy wyborze przesyłki pobraniowej) lub od daty zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie (zwykły przelew).

KOSZT DOSTAWY

Przesyłka Kurier48 – 15zł

Przesyłka Kurier48 pobranie – 18zł

Darmowa przesyłka dla zamówień na kwotę powyżej 500zł.

WYMIANA, ZWROT

Masz prawo do wymiany lub zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. Zwracamy pełną kwotę zamówienia (koszt produktów + koszt przesyłki). Zastrzegamy, zgodnie z regulaminem, że przesyłkę zwrotną klient nadaje na własny koszt. Do zwracanej przesyłki prosimy dołączyć wypełniony Formularz Wymiany/Zwrotu dostępny do pobrania TUTAJ.

GWARANCJA

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep są fabrycznie nowe i podlegają 24-miesięcznej gwarancji producenta. W przypadku wystąpienia wady produktu w okresie objętym gwarancją, klient przesyła do nas produkt wraz z dołączonym dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz wypełnionym Formularzem Gwarancyjnym dostępnym do pobrania TUTAJ. Zastrzegamy zgodnie z regulaminem, że koszt przesyłki reklamowanego produktu do sklepu ponosi kupujący.


Plecak THE NORTH FACE Jester

Producent: The North Face
Dostępność:
Jest
 (1 szt.)
szt.
249,00 zł

Plecak The North Face Jester – z komfortowymi pasami naramiennymi i plecami z pianki formowanej pod ciśnieniem.

Świetny, lekki plecak, który pomieści niezbędne rzeczy, podczas gdy Ty będziesz przemierzać zatłoczone przestrzenie miejskie. Przegroda na laptopa w głównej komorze, a także ułatwiająca organizację kieszeń frontowa ze specjalnymi kieszonkami, dają możliwość zapanowania nad nieładem i skupienia się tylko i wyłącznie na wyzwaniach dnia codziennego.

Wyprofilowane pasy naramienne z pianki formowanej pod ciśnieniem, a także panele z siateczki na plecach znacznie zwiększają komfort użytkowania plecaka, odciążając barki i obojczyk. Firma The North Face zadbała też o to, by nawet przy dłuższym noszeniu nie przeciążać kręgosłupa, poprzez optymalne dopasowanie do niego tylnej części plecaka miejskiego Jester. Panel lędźwiowy, oprócz wsparcia dla pleców, ma także za zadanie odprowadzanie wilgoci.

To, co ucieszy miłośników jazdy na rowerze, to możliwość przypięcia rowerowego oświetlenia do specjalnego uchwytu. W uchwycie, a także przy bocznych kieszeniach z siateczki na wodę oraz pasach naramiennych, zostały zastosowane panele odblaskowe. Dzięki temu plecak jest widoczny w mroku z każdej strony.

The North Face Jester został też wyposażony w najwyższej klasy zamki japońskiej firmy YKK®.

Najważniejsze cechy:

  • Specjalnie wyprofilowane pasy ramienne FlexVent™;
  • Optymalne dopasowanie konstrukcji do kręgosłupa;
  • Dwie boczne kieszenie z siateczki na wodę lub inne drobiazgi;
  • Wzmocnione strefy najbardziej narażone na przetarcie;
  • Wyściełana przegroda odpowiednia do przenoszenia większości laptopów do 15 cali w komorze głównej;
  • Odblaski na bocznych kieszeniach, ramiączkach i na uchwycie na oświetlenie rowerowe zapewniają widoczność z każdej strony;
  • Organizer z kieszenią na zamek, kieszenią zapinaną rzepem Velcro® i kieszonkami na przybory do pisania;
  • Gwizdek sygnalizacyjny w klamrze pasa piersiowego;
  • Komfortowa rączka;
  • Najwyższej jakości zamki YKK®.

YKK® – niewielka część tworząca tak wielką różnicę. Zastosowano zamki renomowanego japońskiego producenta, uchodzące za najbardziej niezawodne i najlepiej działające suwaki.

Pasy ramienne FlexVent™ wykonane z pianki formowanej pod ciśnieniem – to innowacyjne rozwiązanie sprawia, że pasy łagodnie układają się na barkach, odciążając obojczyk oraz zmniejszając nacisk na punkty obciążenia. Anatomicznie ukształtowane szelki skonstruowane osobno z myślą o specyficznej budowie anatomicznej mężczyzn oraz kobiet.

Velcro® – firma będąca zdecydowanym liderem światowym w produkcji min. rzepów stosowanych w odzieży. Wyróżnia je najwyższa jakość wykonania w oparciu o najlepsze dostępne materiały i technologie doskonalone na przestrzeni lat. Rzepy Velcro® wyróżniają się największą wytrzymałością w procesie użytkowania, odpornością na pranie i dużą siłą zaczepiania.