Kategorie

CZAS REALIZACJI

Wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 24h od daty złożenia zamówienia (przy wyborze przesyłki pobraniowej) lub od daty zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie (zwykły przelew).

KOSZT DOSTAWY

Przesyłka Kurier48 – 15zł

Przesyłka Kurier48 pobranie – 18zł

Darmowa przesyłka dla zamówień na kwotę powyżej 500zł.

WYMIANA, ZWROT

Masz prawo do wymiany lub zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. Zwracamy pełną kwotę zamówienia (koszt produktów + koszt przesyłki). Zastrzegamy, zgodnie z regulaminem, że przesyłkę zwrotną klient nadaje na własny koszt. Do zwracanej przesyłki prosimy dołączyć wypełniony Formularz Wymiany/Zwrotu dostępny do pobrania TUTAJ.

GWARANCJA

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep są fabrycznie nowe i podlegają 24-miesięcznej gwarancji producenta. W przypadku wystąpienia wady produktu w okresie objętym gwarancją, klient przesyła do nas produkt wraz z dołączonym dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz wypełnionym Formularzem Gwarancyjnym dostępnym do pobrania TUTAJ. Zastrzegamy zgodnie z regulaminem, że koszt przesyłki reklamowanego produktu do sklepu ponosi kupujący.


PLECAK SALOMON QUEST VERSE 15 S

Producent: Salomon
Dostępność:
Jest
 (1 szt.)
szt.
189,00 zł

Lekki, solidny, mały i praktyczny zimowy plecak Quest Verse 15 na jednodniową wyprawę narciarską dostosowany do osób o niewielkim tułowiu. Jest idealny na wyprawy wymagające jedynie niewielu najpotrzebniejszych przedmiotów.

  • system wentylacyjny - oryginalny system panelu pleców zapewnia ochronę przed wilgocią, utrzymuje ładunek jak najbliżej pleców i doskonale sprawdza się podczas narciarskich wycieczek lub biegów w terenie. Wykończone przewiewną siateczką 3D miękkie elementy panelu oddzielone są wąskimi kanałami poprawiającymi cyrkulację powietrza.
  • wyściełany pasek na ramię - wyściełane miękkim materiałem paski na ramiona zapewniają komfort podczas noszenia ciężkich ładunków.
  • 1 komora główna
  • 1 wewnętrzna kieszeń na zamek - idealna kieszeń do bezpiecznego schowania cennych przedmiotów, np. paszportu lub portfela.
  • 1 boczna kieszeń - wykonana z siateczki boczna kieszeń, w której zmieścić można podręczne drobiazgi.
  • 1 uchwyt na klucze
  • kolor: fioletowy