Kategorie

CZAS REALIZACJI

Wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 24h od daty złożenia zamówienia (przy wyborze przesyłki pobraniowej) lub od daty zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie (zwykły przelew).

KOSZT DOSTAWY

Przesyłka Kurier48 – 15zł

Przesyłka Kurier48 pobranie – 18zł

Darmowa przesyłka dla zamówień na kwotę powyżej 500zł.

WYMIANA, ZWROT

Masz prawo do wymiany lub zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. Zwracamy pełną kwotę zamówienia (koszt produktów + koszt przesyłki). Zastrzegamy, zgodnie z regulaminem, że przesyłkę zwrotną klient nadaje na własny koszt. Do zwracanej przesyłki prosimy dołączyć wypełniony Formularz Wymiany/Zwrotu dostępny do pobrania TUTAJ.

GWARANCJA

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep są fabrycznie nowe i podlegają 24-miesięcznej gwarancji producenta. W przypadku wystąpienia wady produktu w okresie objętym gwarancją, klient przesyła do nas produkt wraz z dołączonym dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz wypełnionym Formularzem Gwarancyjnym dostępnym do pobrania TUTAJ. Zastrzegamy zgodnie z regulaminem, że koszt przesyłki reklamowanego produktu do sklepu ponosi kupujący.


Merrell

Merrell

Głównym celem marki Merrell jest promowanie aktywnego stylu życia. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu łączy się z wolnością, przestrzenią i odkrywaniem siebie. Żeby jednak podjąć wyzwanie i sprawdzić swoje możliwości trzeba czuć się komfortowo i bezpiecznie. Takie doznania gwarantują każdemu klientowi buty, ubrania i akcesoria marki Merrell. Przy ich tworzeniu firma nie kieruje się wyłącznie sportowym zastosowaniem, tylko stylowym wyglądem lub jedynie użyciem technologii zapewniających wygodę i bezpieczeństwo podczas zaplanowanych wypraw. Produkty Merrell łączą w sobie wszystkie trzy elementy na raz. Ich twórcy starają się patrzeć na świat oczami pełnych energii ludzi i odpowiadać na ich potrzeby związane z odkrywaniem świata. Najwięcej innowacji i inspiracji pojawia się podczas obserwowania go z wielu różnych perspektyw, oczami kobiet i mężczyzn na całym świecie. Oni wybierają ścieżkę, którą chcą podążać, a buty i ubrania Merrell sprawiają, że każdy krok jest pewny i wygodny. Buty marki Merrell dostępne są w dwóch liniach: Outventure i Fusion. W każdej z nich wyróżnia się kolekcję damską i męską. Merrell pomyślał także o potrzebach najmłodszych klientów. Seria Merrell Kids to buty dopasowane do potrzeb maluchów - wygodne, bezpieczne i kolorowe.


Sortuj po: Nazwie | Cenie | Najnowszym Arrow_down
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna
KURTKIA MERRELL CAPRA WIND SHELL
Męska kurtka MERRELL Capra Wind Shell
259,00 zł
99,00 zł