Kategorie

CZAS REALIZACJI

Wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 24h od daty złożenia zamówienia (przy wyborze przesyłki pobraniowej) lub od daty zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie (zwykły przelew).

KOSZT DOSTAWY

Przesyłka Kurier48 – 15zł

Przesyłka Kurier48 pobranie – 18zł

Darmowa przesyłka dla zamówień na kwotę powyżej 500zł.

WYMIANA, ZWROT

Masz prawo do wymiany lub zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. Zwracamy pełną kwotę zamówienia (koszt produktów + koszt przesyłki). Zastrzegamy, zgodnie z regulaminem, że przesyłkę zwrotną klient nadaje na własny koszt. Do zwracanej przesyłki prosimy dołączyć wypełniony Formularz Wymiany/Zwrotu dostępny do pobrania TUTAJ.

GWARANCJA

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep są fabrycznie nowe i podlegają 24-miesięcznej gwarancji producenta. W przypadku wystąpienia wady produktu w okresie objętym gwarancją, klient przesyła do nas produkt wraz z dołączonym dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz wypełnionym Formularzem Gwarancyjnym dostępnym do pobrania TUTAJ. Zastrzegamy zgodnie z regulaminem, że koszt przesyłki reklamowanego produktu do sklepu ponosi kupujący.


Merrell

Merrell

Głównym celem marki Merrell jest promowanie aktywnego stylu życia. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu łączy się z wolnością, przestrzenią i odkrywaniem siebie. Żeby jednak podjąć wyzwanie i sprawdzić swoje możliwości trzeba czuć się komfortowo i bezpiecznie. Takie doznania gwarantują każdemu klientowi buty, ubrania i akcesoria marki Merrell. Przy ich tworzeniu firma nie kieruje się wyłącznie sportowym zastosowaniem, tylko stylowym wyglądem lub jedynie użyciem technologii zapewniających wygodę i bezpieczeństwo podczas zaplanowanych wypraw. Produkty Merrell łączą w sobie wszystkie trzy elementy na raz. Ich twórcy starają się patrzeć na świat oczami pełnych energii ludzi i odpowiadać na ich potrzeby związane z odkrywaniem świata. Najwięcej innowacji i inspiracji pojawia się podczas obserwowania go z wielu różnych perspektyw, oczami kobiet i mężczyzn na całym świecie. Oni wybierają ścieżkę, którą chcą podążać, a buty i ubrania Merrell sprawiają, że każdy krok jest pewny i wygodny. Buty marki Merrell dostępne są w dwóch liniach: Outventure i Fusion. W każdej z nich wyróżnia się kolekcję damską i męską. Merrell pomyślał także o potrzebach najmłodszych klientów. Seria Merrell Kids to buty dopasowane do potrzeb maluchów - wygodne, bezpieczne i kolorowe.


Sortuj po: Nazwie | Cenie | Najnowszym Arrow_down
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna
KURTKIA MERRELL CAPRA WIND SHELL
Męska kurtka MERRELL Capra Wind Shell
259,00 zł
99,00 zł
KURTKA MERRELL COMPASS SHELL
Męska kurtka MERRELL Compass Shell
299,00 zł
179,00 zł