Kategorie

CZAS REALIZACJI

Wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 24h od daty złożenia zamówienia (przy wyborze przesyłki pobraniowej) lub od daty zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie (zwykły przelew).

KOSZT DOSTAWY

Przesyłka Kurier48 – 15zł

Przesyłka Kurier48 pobranie – 18zł

Darmowa przesyłka dla zamówień na kwotę powyżej 500zł.

WYMIANA, ZWROT

Masz prawo do wymiany lub zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. Zwracamy pełną kwotę zamówienia (koszt produktów + koszt przesyłki). Zastrzegamy, zgodnie z regulaminem, że przesyłkę zwrotną klient nadaje na własny koszt. Do zwracanej przesyłki prosimy dołączyć wypełniony Formularz Wymiany/Zwrotu dostępny do pobrania TUTAJ.

GWARANCJA

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep są fabrycznie nowe i podlegają 24-miesięcznej gwarancji producenta. W przypadku wystąpienia wady produktu w okresie objętym gwarancją, klient przesyła do nas produkt wraz z dołączonym dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz wypełnionym Formularzem Gwarancyjnym dostępnym do pobrania TUTAJ. Zastrzegamy zgodnie z regulaminem, że koszt przesyłki reklamowanego produktu do sklepu ponosi kupujący.


Killtec

Killtec

W 1981 roku w niewielkiej miejscowości Buchholz pod Hamburgiem Gunther Killer otwiera swoją pierwszą fabrykę odzieży sportowej. Początkowo działa jako poddostawca niemieckich producentów odzieży. Stopniowo jednak rozwija koncepcję własnej marki, by w 1986 roku wprowadzić na rynek pierwszą kolekcję pod marką Killtec. Nazwa marki stworzona z fragmentu nazwiska założyciela „Kill-” i końcówki „-tec” ma podkreślać techniczny charakter produktów. Pierwsze kolekcje ograniczają się do obuwia sportowego i kurtek narciarskich dla dorosłych. Jednak z czasem firma Killtec Sport- und Freizeitmode GmbH pogłębia specjalizację w tworzeniu odzieży sportowej oraz zwiększa zasięg dystrybucji. Lata 90-te to czas budowania pozycji na rynkach środkowoeuropejskich poprzez otworzenie filii w Pradze oraz sieci sklepów detalicznych w Czechach i Austrii. Kolejny etap w historii firmy otwiera zmiana zarządu w 2003 roku. Synowie Marcus i Swen Killer przejmują firmę od ojca. Zarządzają nią do dziś czerpiąc z doświadczeń założyciela oraz łącząc tradycyjne wartości marki z najnowszymi osiągnięciami techniki. Rozpoczynają  ekspansję firmy poza kontynent europejski. Powstają przedstawicielstwa oraz sklepy w Ameryce  Północnej, Azji oraz Australii. Różnicujący się asortyment skłania nowy zarząd do stworzenia kolejnej marki o mniej sportowym charakterze. Marka G.I.G.A. DX proponuje odzież o swobodnej i modnej stylistyce, przeznaczoną do wykorzystywania na co dzień. Koszulki, bluzy, kurtki, buty łączą w sobie najnowsze trendy kolorystyczne oraz nowoczesne kroje, zachowując przy tym wyśmienitą funkcjonalność odzieży. Marka Killtec poprzez swoją ofertę stara się odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby osób aktywnych fizycznie. Konsekwencją tego podejścia są linie produktów o różnym stopniu zaawansowania technicznego. Wysokiej jakości odzież turystyczna, outdoorowa i narciarska swoim wzornictwem wpisuje się w aktualne trendy w branży odzieży sportowej. Podstawowe zasady działania firmy Killtec Sport- und Freizeitmode GmbH uwidaczniają się w każdej z produkowanych przez nią marek. Produkty gwarantują końcowym użytkownikom maksymalną satysfakcję dzięki wysokiej jakości. Klienci detaliczni doceniają z kolei zaangażowanie firmy Killtec Sport- und Freizeitmode GmbH w budowanie długotrwałych relacji biznesowych, elastyczność i szybkość w działaniu. Obecnie firma Killtec Sport- und Freizeitmode GmbH sprzedaje swoje produkty w 25 państwach za pośrednictwem 3 500 partnerów oraz własnej sieci sprzedaży. W samych Niemczech na jej sukces pracuje ponad 100 osób. W wysoce konkurencyjnym otoczeniu marki firmy  Killtec Sport- und Freizeitmode GmbH systematycznie poszerzają grono swoich odbiorców doceniających walory technologiczne produktów, precyzyjne wykończenie, atrakcyjne wzornictwo oraz korzystną relację ceny do jakości.


Sortuj po: Nazwie | Cenie | Najnowszym Arrow_down
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna
G.I.G.A. SZORTY LIRONA
Szorty niemieckiej marki G.I.G.A, spotrowe jak i na codzien. idealny letni styl. Stretch, 57% Viscose, 37% Polyamide, 6% Elastane...
129,00 zł
Bezrękawnik KILLTEC Bosara
Bezrękawnik KILLTEC Bosara, 100% wodoodporny
259,00 zł
199,00 zł
Bezrękawnik KILLTEC Bosara
Bezrękawnik KILLTEC Bosara, 100% wodoodporny
259,00 zł
199,00 zł
Bezrękawnik KILLTEC Tesco
Bezrękawnik softshellowy męski Killtec Tesco, kolor czarny.
249,00 zł
149,00 zł