Kategorie

CZAS REALIZACJI

Wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 24h od daty złożenia zamówienia (przy wyborze przesyłki pobraniowej) lub od daty zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie (zwykły przelew).

KOSZT DOSTAWY

Przesyłka Kurier48 – 15zł

Przesyłka Kurier48 pobranie – 18zł

Darmowa przesyłka dla zamówień na kwotę powyżej 500zł.

WYMIANA, ZWROT

Masz prawo do wymiany lub zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. Zwracamy pełną kwotę zamówienia (koszt produktów + koszt przesyłki). Zastrzegamy, zgodnie z regulaminem, że przesyłkę zwrotną klient nadaje na własny koszt. Do zwracanej przesyłki prosimy dołączyć wypełniony Formularz Wymiany/Zwrotu dostępny do pobrania TUTAJ.

GWARANCJA

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep są fabrycznie nowe i podlegają 24-miesięcznej gwarancji producenta. W przypadku wystąpienia wady produktu w okresie objętym gwarancją, klient przesyła do nas produkt wraz z dołączonym dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz wypełnionym Formularzem Gwarancyjnym dostępnym do pobrania TUTAJ. Zastrzegamy zgodnie z regulaminem, że koszt przesyłki reklamowanego produktu do sklepu ponosi kupujący.


Keen

Keen
Jesteśmy firmą outdoorową stworzoną dla ludzi takich jak Ty... takich któzy tworzą nowe możliwości (Create), kochają korzystać z dobrodziejstw naszego świata (Play) oraz troszczą się o otaczający nas świat i pomagają potrzebującym (Care). Wierzymy, że outdoor to jakiekolwiej miejsce bez sufitu, i że tworzenie innowacyjnych produktów pomoże Ci korzystać z tych miejsc niezależnie od tego, w którym zakątku świata będziesz i jak trudne zadania nasze produkty będą miały wykonać.
Poprzez nasze oddanie prawom socjalnym i ekologicznym , mamy nadzieję wyznaczyć nowy kierunek działań oraz nowy sposób myślenia i mamy nadzieję, że uda nam się do takiego działania i myślenia zachęcić innych.
Create, Play and Care. To nasz sposób na życie, który nazywamy HybridLife.

Sortuj po: Nazwie | Cenie | Najnowszym Arrow_down
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna