Kategorie

CZAS REALIZACJI

Wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 24h od daty złożenia zamówienia (przy wyborze przesyłki pobraniowej) lub od daty zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie (zwykły przelew).

KOSZT DOSTAWY

Przesyłka Kurier48 – 15zł

Przesyłka Kurier48 pobranie – 18zł

Darmowa przesyłka dla zamówień na kwotę powyżej 500zł.

WYMIANA, ZWROT

Masz prawo do wymiany lub zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. Zwracamy pełną kwotę zamówienia (koszt produktów + koszt przesyłki). Zastrzegamy, zgodnie z regulaminem, że przesyłkę zwrotną klient nadaje na własny koszt. Do zwracanej przesyłki prosimy dołączyć wypełniony Formularz Wymiany/Zwrotu dostępny do pobrania TUTAJ.

GWARANCJA

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep są fabrycznie nowe i podlegają 24-miesięcznej gwarancji producenta. W przypadku wystąpienia wady produktu w okresie objętym gwarancją, klient przesyła do nas produkt wraz z dołączonym dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz wypełnionym Formularzem Gwarancyjnym dostępnym do pobrania TUTAJ. Zastrzegamy zgodnie z regulaminem, że koszt przesyłki reklamowanego produktu do sklepu ponosi kupujący.


Goggle

Goggle
Okulary GOGGLE wyprodukowano z lekkich poliwęglanów bardzo odpornych na działania mechaniczne. 
W kolekcji występują oprawy z dodatkowym kompletem wymiennych soczewek - LENS CHANGE G-SYSTEM oraz OPTICAL RIM G-SYSTEM - modele posiadające dodatkową ramkę optyczną przystosowaną do wstawienia szkieł korekcyjnych. Dodatkowo okulary posiadają w zestawie etui. 
Soczewki poliwęglanowe i polaryzacyjne - POLARIZED PROTEC G-LENSzastosowane w okularach GOGGLE zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB zgodnie z amerykańską normą ANSI Z80.3, europejską normą EN 1836:2005+A1:2007 i australijską normą AS 1067.1.