Kategorie

CZAS REALIZACJI

Wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 24h od daty złożenia zamówienia (przy wyborze przesyłki pobraniowej) lub od daty zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie (zwykły przelew).

KOSZT DOSTAWY

Przesyłka Kurier48 – 15zł

Przesyłka Kurier48 pobranie – 18zł

Darmowa przesyłka dla zamówień na kwotę powyżej 500zł.

WYMIANA, ZWROT

Masz prawo do wymiany lub zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. Zwracamy pełną kwotę zamówienia (koszt produktów + koszt przesyłki). Zastrzegamy, zgodnie z regulaminem, że przesyłkę zwrotną klient nadaje na własny koszt. Do zwracanej przesyłki prosimy dołączyć wypełniony Formularz Wymiany/Zwrotu dostępny do pobrania TUTAJ.

GWARANCJA

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep są fabrycznie nowe i podlegają 24-miesięcznej gwarancji producenta. W przypadku wystąpienia wady produktu w okresie objętym gwarancją, klient przesyła do nas produkt wraz z dołączonym dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz wypełnionym Formularzem Gwarancyjnym dostępnym do pobrania TUTAJ. Zastrzegamy zgodnie z regulaminem, że koszt przesyłki reklamowanego produktu do sklepu ponosi kupujący.


Audimas

Audimas

Firma Audimas ® założona została w 1936 roku w Kownie i jest największym producentem odzieży sportowej na Litwie. Jako marka jest znana i ceniona zarówno w kraju jak i w Europie Środkowej. Audimas produkuje ubrania dla kobiet i mężczyzn wykorzystując zaawansowaną technologię, nowoczesne materiały sprowadzane z Włoch, Hiszpanii, Francji, Danii, które zostały przetestowane w różnych ekstremalnych warunkach. Olbrzymi sukces firmy jest oparty na polityce zatrudniania najbardziej wykwalifikowanej kadry pracowniczej dostępnej na rynku. Aktualne zatrudnienie wynosi ponad 1000 osób i wskaźnik ten cały czas wzrasta wraz z  rozwojem przedsiębiorstwa. Marka rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku. Pierwsza sezonowa kolekcja (wzorzec marki) została wprowadzona na rynek w 1997 roku. W tym samym czasie otworzono pierwszy sklep będący własnością firmy. Rok później podpisano pierwszą umowę z klubem fitness. W 1999 roku firma rozpoczęła współpracę z Litewskim Narodowym Komitetem Olimpijskim w zakresie produkcji odzieży sportowej dla najlepszych sportowców   litewskich uczestniczących w zawodach olimpijskich i międzynarodowych. W 2000 roku Audimas zaprezentował kolekcję odzieży na Igrzyskach Olimpijskich w Sydney. Wkrótce powstał pierwszy brandowy slogan reklamowy „freedom of movement”. W 2002 roku Audimas rozszerzył swoją działalność na inne kraje nadbałtyckie. Następnie Audimas wydzielił specjalną grupę produktów dla amatorów koszykówki i wprowadził nową markę- Orange Virus. W tym samym roku powstała też nowa linia odzieży do uprawiania sportów zimowych. W 2004 roku została wprowadzona kolekcja na Igrzyska Olimpijskie w Atenach. Dwa lata później kolekcja została uzupełniona o nową grupę odzieży- tym razem przeznaczoną dla podróżników. W tym samym roku Audimas zaistniał w Rosji. Wtedy też marka została wprowadzona w 10 sklepach (punktach detalicznych) na Litwie. Ponadto została stworzona również kolekcja odzieży sportowej na Olimpiadę w  Turynie. W 2007 roku Audimas rozpoczął swoją działalność na terenie Polski. W tym samym roku francuski projektant stworzył logo marki Audimas. Kolejnym etapem było pogrupowanie produktów marki w 4 sezonowe kolekcje: wiosna, lato, jesień, zima. Wtedy też powstała kolekcja na Olimpiadę w Beijing. W tym samym roku otworzono pierwszy sklep internetowy, oferujący odzież sportową. Firma oferuje odzież sportową oraz fitness najwyższej jakości, wykonaną z nowoczesnych materiałów, odpowiadającą aktualnym trendom w modzie, dającą poczucie komfortu, spełniającą wymagania najbardziej wymagających klientów. Kolekcje naszej odzieży są skierowane przede wszystkim dla osób aktywnie uprawiających sport, zarówno amatorów jak i profesjonalistów.


Sortuj po: Nazwie | Cenie | Najnowszym Arrow_down
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna