Kategorie

CZAS REALIZACJI

Wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 24h od daty złożenia zamówienia (przy wyborze przesyłki pobraniowej) lub od daty zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie (zwykły przelew).

KOSZT DOSTAWY

Przesyłka Kurier48 – 15zł

Przesyłka Kurier48 pobranie – 18zł

Darmowa przesyłka dla zamówień na kwotę powyżej 500zł.

WYMIANA, ZWROT

Masz prawo do wymiany lub zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. Zwracamy pełną kwotę zamówienia (koszt produktów + koszt przesyłki). Zastrzegamy, zgodnie z regulaminem, że przesyłkę zwrotną klient nadaje na własny koszt. Do zwracanej przesyłki prosimy dołączyć wypełniony Formularz Wymiany/Zwrotu dostępny do pobrania TUTAJ.

GWARANCJA

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep są fabrycznie nowe i podlegają 24-miesięcznej gwarancji producenta. W przypadku wystąpienia wady produktu w okresie objętym gwarancją, klient przesyła do nas produkt wraz z dołączonym dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz wypełnionym Formularzem Gwarancyjnym dostępnym do pobrania TUTAJ. Zastrzegamy zgodnie z regulaminem, że koszt przesyłki reklamowanego produktu do sklepu ponosi kupujący.


KURTKA THE NORTH FACE W THERMOBALL FULL ZIP

Producent: The North Face
Dostępność:
Jest
 (1 szt.)
  • rozmiar
szt.
699,00 zł399,00 zł
Lekka kurtka damska The North Face W Thermoball Full Zip, kolor Mint Blue. Bardzo lekka, a przy tym niesamowicie wydajna termicznie dzięki zastosowaniu rewolucyjnej ociepliny Primaloft Thermoball. Najnowsza technologia będąca alternatywą dla puchu. Ocieplina Thermoball jest porównywalna z puchem o sprężystości 600cui, jednak dużo lepiej radzi sobie w wilgotnych warunkach. Jest również łatwo kompresyjna. Kurtka pakuje się do własnej kieszeni, dzięki czemu w podróży oszczędzisz mnóstwo miejsca. Kurtka posiada dwie kieszenie boczne i elastyczne lamówki, które idealnie dopasowują się do ciała, ograniczając utratę ciepła. 


Materiał: 100% nylon, 15D, 33g/m2

Ocieplina: Primaloft Thermoball

Elastyczne lamówki

Superlekka konstruckja


Primaloft Thermoball - nowa, rewolucyjna ocieplina firmy Primaloft. Zaprojektowana by stworzyć alternatywę dla puchu. Wydajność termiczna jest na zbliżonym poziomie do puchu o sprężystości 600cui, z kolei Thermoball lepiej radzi sobie w wilgotnych warunkach.