Kategorie

CZAS REALIZACJI

Wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 24h od daty złożenia zamówienia (przy wyborze przesyłki pobraniowej) lub od daty zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie (zwykły przelew).

KOSZT DOSTAWY

Przesyłka Kurier48 – 15zł

Przesyłka Kurier48 pobranie – 18zł

Darmowa przesyłka dla zamówień na kwotę powyżej 500zł.

WYMIANA, ZWROT

Masz prawo do wymiany lub zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. Zwracamy pełną kwotę zamówienia (koszt produktów + koszt przesyłki). Zastrzegamy, zgodnie z regulaminem, że przesyłkę zwrotną klient nadaje na własny koszt. Do zwracanej przesyłki prosimy dołączyć wypełniony Formularz Wymiany/Zwrotu dostępny do pobrania TUTAJ.

GWARANCJA

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep są fabrycznie nowe i podlegają 24-miesięcznej gwarancji producenta. W przypadku wystąpienia wady produktu w okresie objętym gwarancją, klient przesyła do nas produkt wraz z dołączonym dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz wypełnionym Formularzem Gwarancyjnym dostępnym do pobrania TUTAJ. Zastrzegamy zgodnie z regulaminem, że koszt przesyłki reklamowanego produktu do sklepu ponosi kupujący.


KURTKA NORTH FINDER BU-2903 X3M

Producent: North Finder
Dostępność:
Jest
 (1 szt.)
  • rozmiar
szt.
379,00 zł99,00 zł
Kurtka Softshell damska North Finder Calliope BU-2903 X3M, kolor fioletowy (3119). Produkt z serii X3M a więc przeznaczony dla profesjonalnie uprawiających sporty outdoorowe oraz gwarantujących najwyższą jakość wykonania. Kurtka wyposażona w membranę NFX3M o parametrach 10000mm H2O / 5000g/m2/24h. Oddychalnościowe parametry zwiększa system xVentilation. Kurtka posiada dużo kieszeni, zintegrowany, regulowany kaptur oraz regulowane mankiety. O najwyższej jakości wykonania świadczą zamki błyskawiczne firmy YKK oraz wycinanie materiału w technologii laserowej.3-warstwowy softshell - wodoodporna warstwa zewnętrzna z poliamidu lub poliestru, membrana i wewnętrza warstwa polarowa. Taka kombinacja gwarantuje maksymalną ochronę przed wodą, oddychalność, ochronę przed wiatrem i elastyczność przy zachowaniu doskonałej trwałości materiału.

Membrana NFX3M - laminowana powłoka na zewnętrzej warstwie materiału stosowana w odzieży z kolekcji X3M zapewniająca ochronę przed wodą, wiatrem i oddychalność przy zachowaniu elastyczności materiału. Parametry membrany to wodoodporność na poziomie 10000mm H20 oraz oddychalność na poziomie 5000 g/m2/24h.

Zamki błyskawiczne YKK - najwyższej jakości zamki błyskawiczne renomowanejfirmy YKK. Niezawodne w ekstremalnych warunkach nawet po długotrwałym użytkowaniu.

xVentilation - specjalne zamki rozsuwane pod pachami, by zwiększyć wentylację w najbardziej newralgicznym i potliwym miejscu na ciele.

Zamki błyskawiczne YKK - najwyższej jakości zamki błyskawiczne renomowanejfirmy YKK. Niezawodne w ekstremalnych warunkach nawet po długotrwałym użytkowaniu.

Laserowe wycinanie - technologia warta uwagi. Niesamowicie dokładne projektowanie szczegołów i ich wykonanie w technologii laserowej.


Kolekcja X3M - najwyższej jakości kolekcja zaprojektowana do profesjonalnego uprawiania sportu. Charakteryzuje się prostotą kolorów i wzorów, które podkreślają funkcjonalność ubrań, złożoność technologii w nich zastosowanych i wybór najwyższej jakości materiałów. Wszystkie ubrania w tej kolekcji wyróżnia wysoki poziom włąsciwości technicznych i komfort użytkowania.