Kategorie

CZAS REALIZACJI

Wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 24h od daty złożenia zamówienia (przy wyborze przesyłki pobraniowej) lub od daty zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie (zwykły przelew).

KOSZT DOSTAWY

Przesyłka Kurier48 – 15zł

Przesyłka Kurier48 pobranie – 18zł

Darmowa przesyłka dla zamówień na kwotę powyżej 500zł.

WYMIANA, ZWROT

Masz prawo do wymiany lub zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. Zwracamy pełną kwotę zamówienia (koszt produktów + koszt przesyłki). Zastrzegamy, zgodnie z regulaminem, że przesyłkę zwrotną klient nadaje na własny koszt. Do zwracanej przesyłki prosimy dołączyć wypełniony Formularz Wymiany/Zwrotu dostępny do pobrania TUTAJ.

GWARANCJA

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep są fabrycznie nowe i podlegają 24-miesięcznej gwarancji producenta. W przypadku wystąpienia wady produktu w okresie objętym gwarancją, klient przesyła do nas produkt wraz z dołączonym dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz wypełnionym Formularzem Gwarancyjnym dostępnym do pobrania TUTAJ. Zastrzegamy zgodnie z regulaminem, że koszt przesyłki reklamowanego produktu do sklepu ponosi kupujący.


KURTKA KILLTEC JANNALI

Dostępność:
Jest
 (1 szt.)
  • rozmiar
szt.
749,00 zł549,00 zł
Kurtka sportowa damska odpowiednia do zimowych aktywności na świeżym powietrzu dzięki zintegrowanemu ochraniaczowi śnieżnemu. Kurtka jest wodoodporna z kolumną wodną o grubości 8.000 mm i składa się z oddychającego materiału. W razie potrzeby kaptur można odpiąć.

Materiał:

  • poliester 94%
  • elastan 6%
  • oddychająca laminacja PU
  • kolumna wody 8.000 mm,
  • przepuszczalność pary wodnej 3.000 g / m²