Kategorie

CZAS REALIZACJI

Wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 24h od daty złożenia zamówienia (przy wyborze przesyłki pobraniowej) lub od daty zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie (zwykły przelew).

KOSZT DOSTAWY

Przesyłka Kurier48 – 15zł

Przesyłka Kurier48 pobranie – 18zł

Darmowa przesyłka dla zamówień na kwotę powyżej 500zł.

WYMIANA, ZWROT

Masz prawo do wymiany lub zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. Zwracamy pełną kwotę zamówienia (koszt produktów + koszt przesyłki). Zastrzegamy, zgodnie z regulaminem, że przesyłkę zwrotną klient nadaje na własny koszt. Do zwracanej przesyłki prosimy dołączyć wypełniony Formularz Wymiany/Zwrotu dostępny do pobrania TUTAJ.

GWARANCJA

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep są fabrycznie nowe i podlegają 24-miesięcznej gwarancji producenta. W przypadku wystąpienia wady produktu w okresie objętym gwarancją, klient przesyła do nas produkt wraz z dołączonym dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz wypełnionym Formularzem Gwarancyjnym dostępnym do pobrania TUTAJ. Zastrzegamy zgodnie z regulaminem, że koszt przesyłki reklamowanego produktu do sklepu ponosi kupujący.


Kurtka HELLY HANSEN W Aden Down Parka

Producent: Helly Hansen
Dostępność:
Jest
 (1 szt.)
  • rozmiar
szt.
999,00 zł599,00 zł
Kurtka puchowa damska Helly Hansen W Aden Down Parka, kolor Black. Ocieplana naturalnym puchem, wodoodporna i wiatroszczelna kurtka damska. Dzięki wykończeniu DWR kurtka jest wodoodporna. Ocieplina z puchu z gęsi europejskich o sprężystości 550cui jest bardzo ciepła i chroni przed zimnem w największe mrozy. Wszystkie zamki błyskawiczne są renomowanej firmy YKK, co gwarantuje niezawodność w każdych warunkach nawet po długotrwałym użytkowaniu. Kurtka posiada regulowany kaptur.


Wykończenie DWR.

Zamki błyskawiczne YKK.

Ocieplina: puch z gęsi europejskich o sprężystości 550cui