Kategorie

CZAS REALIZACJI

Wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 24h od daty złożenia zamówienia (przy wyborze przesyłki pobraniowej) lub od daty zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie (zwykły przelew).

KOSZT DOSTAWY

Przesyłka Kurier48 – 15zł

Przesyłka Kurier48 pobranie – 18zł

Darmowa przesyłka dla zamówień na kwotę powyżej 500zł.

WYMIANA, ZWROT

Masz prawo do wymiany lub zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. Zwracamy pełną kwotę zamówienia (koszt produktów + koszt przesyłki). Zastrzegamy, zgodnie z regulaminem, że przesyłkę zwrotną klient nadaje na własny koszt. Do zwracanej przesyłki prosimy dołączyć wypełniony Formularz Wymiany/Zwrotu dostępny do pobrania TUTAJ.

GWARANCJA

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep są fabrycznie nowe i podlegają 24-miesięcznej gwarancji producenta. W przypadku wystąpienia wady produktu w okresie objętym gwarancją, klient przesyła do nas produkt wraz z dołączonym dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz wypełnionym Formularzem Gwarancyjnym dostępnym do pobrania TUTAJ. Zastrzegamy zgodnie z regulaminem, że koszt przesyłki reklamowanego produktu do sklepu ponosi kupujący.


KURTKA AUDIMAS 1421-087 SERENA

Producent: Audimas
Dostępność:
Jest
 (1 szt.)
  • rozmiar
szt.
599,00 zł359,00 zł
Krótka kurtka damska z dużym kapturem. Zastosowana w kurtce ocieplina Thermore Ecodown HL ® jest bardzo miękka, lekka, ciepła jak puch oraz oddychająca. Thermore Ecodown jest odporna na przesuwanie się włókien i tym samym bardziej wytrzymała. Doskonale chroni przed wiatrem i zimnem.

  • Żebrowane mankiety
  • Kontrastowe elementy: podszewka, zamek z przodu, materiał na dole kurtki dla efektu warstw
  • Ozdobne logo na lewym rękawie

Materiał zewnętrzny: 100% poliamid

Ocieplina: 100% poliester Thermore Ecodown HL ®

Podszewka: 100% poliamid

CHARAKTERYSTYKA (wg klasyfikacji producenta)
  • Wiatroszczelność: 3/5
  • Wodoodporność: 3/5
  • Stosunek wagi do ocieplenia: 3/5