Kategorie

CZAS REALIZACJI

Wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 24h od daty złożenia zamówienia (przy wyborze przesyłki pobraniowej) lub od daty zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie (zwykły przelew).

KOSZT DOSTAWY

Przesyłka Kurier48 – 15zł

Przesyłka Kurier48 pobranie – 18zł

Darmowa przesyłka dla zamówień na kwotę powyżej 500zł.

WYMIANA, ZWROT

Masz prawo do wymiany lub zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. Zwracamy pełną kwotę zamówienia (koszt produktów + koszt przesyłki). Zastrzegamy, zgodnie z regulaminem, że przesyłkę zwrotną klient nadaje na własny koszt. Do zwracanej przesyłki prosimy dołączyć wypełniony Formularz Wymiany/Zwrotu dostępny do pobrania TUTAJ.

GWARANCJA

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep są fabrycznie nowe i podlegają 24-miesięcznej gwarancji producenta. W przypadku wystąpienia wady produktu w okresie objętym gwarancją, klient przesyła do nas produkt wraz z dołączonym dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz wypełnionym Formularzem Gwarancyjnym dostępnym do pobrania TUTAJ. Zastrzegamy zgodnie z regulaminem, że koszt przesyłki reklamowanego produktu do sklepu ponosi kupujący.


Bezrękawnik KILLTEC Hamilia

Producent: Killtec
Dostępność:
Jest
 (1 szt.)
  • rozmiar
szt.
349,00 zł249,00 zł
Bezrękawnik damski puchowy Killtec Hamilia. Ultralekki a przy tym bardzo ciepły bezrękawnik damski. Ociepline wykonano w 50% z naturalnego puchu i w  50% z poliesteru, dzięki czemu ma bardzo niską wagę oraz jest bardzo ciepły. Posiada dwie kieszenie boczne oraz dwie kieszenie wewnętrzne, przez co jest bardzo funkcjonalny i pomieści wszystkie niebzędne drobiazgi. Przeszycia zapobiegają zbijaniu się puchu podczas prania.


Materiał zewnętrzny: 100% poliamid

Materiał wewnętrzny: 100% poliamid

Ocieplina: 50% naturalny puch, 50% poliester

Dwie kieszenie boczne, dwie kieszenie wewnętrzne